top of page
  • Zdjęcie autoraBartosz

Podsumowanie mojego trenerskiego sezonu 2022


Sportowo i życiowo najlepszy sezon: - Jako trener spełniam się równie dobrze co zawodnik. Podopieczni osiągają sukcesy, przy czym nie są wyeksploatowani. Nie opuszczają mnie, a wręcz przeciwnie, przybywa mi dobrych zawodników i zawodniczek. - Spełniam się również na polu prowadzenia osób i zawodników online. Ci którzy korzystają z moich planów, osiągają również wyniki czy to medalowe, czy nowe życiówki, czy to w postaci zrzucenia kilogramów! - Wyjechałem na dwa obozy biegowe organizowane przez duet: Marcin Kęsy oraz Sebastian Papuga z Mistrzowski Trening - zdecydowanie pomogły mi one zbudować formę i przygotować do startów. - Stworzyłem sam swoją stronę internetową na której właśnie jesteś ;) W nowym roku będzie ona rozbudowana o możliwości sprzedaży produktów czy umawiania się na treningi. - Z Mieszko Gniezno rocznik 2010 zakończyliśmy sezon na drugim miejscu z Lidze Wojewódzkiej. Pomagałem młodym piłkarzom w przygotowaniu motorycznym. - Podjąłem się długofalowej współpracy z Juniorami Szczypiorniak Gniezno . - Ośmieliłem się i zorganizowałem obóz OCR. Pierwszy taki mój obóz, który rozpoczynamy zaraz na początku stycznia. W większości dla moich zawodników, ale są także osoby z innych klubów, a nawet SAMI BIEGACZE! - Zorganizowałem trening pod oficjalnym szyldem Runmageddon w Gnieźnie w Dynamic Strong Klub Sportowy. - Po raz kolejny, wspólnymi siłami razem z Trener Karolina Koszela Dynamic Strong Gniezno i sponsorami, zorganizowaliśmy Bieg Królika. Była to piąta edycja, na której wystartowało blisko 500 dzieciaków! - Jako zawodnik wielokrotnie stawałem na podium w tym sezonie. W tym na najważniejszej imprezie tj. Mistrzostwa Polski OCR, dwukrotnie stawałem na drugim miejscu na dystansie 3 i 12km w kat wiekowej 25 - 29 lat


Poniżej prezentuje tegoroczne Nasze sukcesy:


Justyna Kamińska – I msc M30-34 3km – MPOCR Sopot; I msc M30-34 12 km – MPOCR Sopot; I msc ELITE KOBIET – Amagedon Active Łódź; I msc ELITE KOBIET - Armagedon Active Gucin; II msc ELITE KOBIET – Armagedon Active Kamień; III msc ELITE KOBIET – Runmageddon Classic Poznań; III msc ELITE KOBIET – Wolf Race OCR Trzcianka; IV msc ELTE KOBIET – Runaway Pępowo; IV ELITE KOBIET – Runmageddon Rekrut Poznań.


Daria Rydlewicz – I msc M24-29 3km – MPOCR Sopot.


Angelina Redzik III msc ELIT KOBIET – Armagedon Active Łódź.


Bartosz Zwyrol Zieliński II msc M24-29 – MPOCR Sopot; II msc M24-29 – MPOCR SOPOT; II msc ELITE MĘŻCZYZN – Armagedon Active Kamień; VIII msc ELITE MĘŻCZYZN – Runmageddon Poznań; WETERAN Runmageddonu; KORONA Runmagedonu.


Marcin Kujawa I msc w kat. M40 ELITE – Armagedon Active Łódź.


Drużynowo – II msc ELITE – Runmageddon Rekrut Poznań; II msc ELITE – Armagedon Active Kamień.


Dodatkowo – Justyna Kamińska, Daria Rydlewicz oraz Bartosz Zieliński swoimi dobrymi występami na #MPOCR2022 otrzymują kwalifikacje na Mistrzostwa Europy 2023!


Jako zawodnik, a przede wszystkim jako trener jestem dumny z każdego kto postawił nogę na starcie i podjął rękawice. Każdy z mojej drużyny to złoto a razem stanowimy wielką rodzinę Wszystko co osiągamy, osiągamy sami, swoja ciężką pracą. Cieszy mnie to podwójnie, bo nie mamy żadnego zaplecza ludzi. Stworzenie bazy przeszkód, zawiesi, przystosowanie do tej dyscypliny budynku klubu jak i podwórka, to Wszystko moja i Trener Karolina Koszela Dynamic Strong Gniezno praca, czas i pieniądze. Buduje to, ze wspierają mnie prywatne osoby, które widząc rozwój, małe sukcesy i chyba mnie jako pozytywną osobę postanowiły mi pomóc. Jestem Wam za to bardzo wdzięczny.


OCR z ang. Obstacle Course Racing czyli Biegi z Przeszkodami to młoda dyscyplina. Nie ma tu wielkich pieniędzy czy sponsoringu. Największą nagrodą pozostaje wieczna Chwała i Sława. OCeeRy to pasja i styl życia. Jeździmy często po 300 km w jedną stronę, by "potaplać się w błocie " i pokonać parę ścianek oraz technicznych przeszkód, płacąc przy tym duże wpisowe i narażając się na poważne kontuzje. Czy warto? Zdecydowanie TAK


Nie wiesz jak sobie poradzić na początku swojej drogi z treningiem siłowym i funkcjonalnym? Napisz do mnie, razem odniesiemy sukces!


Owocnego treningu!


https://buycoffee.to/trenerbartosz - jeśli chcesz, postaw mi kawę, pobudzi mnie ona do dalszego działania ;)

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page