top of page
  • Zdjęcie autoraBartosz

VC Mistrzowie

Tak prezentuje się skład VC Mistrzów Ligi Wojewódzkiej - Mieszko Gniezno 2010.

Z tymi Panami i Panią w składzie zdobyliśmy drugie miejsce w Lidze Wojewódzkiej. Dołożyłem swoją cegiełkę do tego wyniku. Dwa lata ciężkiej i systematycznej pracy owocuje.

Pamiętam jak mówiłem Trenerowi Filipowi, że z tej gliny coś będzie. Trzeba tylko dobrze to wszystko zlepić. I wyszło nam!

Trening motoryczny dla dzieci jest bezpieczny i powinien być wprowadzony na wczesnym etapie rozwoju fizycznego dziecka - nawet od 8. roku życia - dostosowany oczywiści do ich możliwości psychoruchowych i możliwości fizycznych. Przez dwuletni okres współpracy, skupiliśmy się mocno na koordynacji, która wspiera zwinność, szybkość reakcji, widzenie przestrzenne, dysocjacja ruchu, timing itp. Przestaliśmy skupiać się tylko i wyłącznie na rozwoju siły i szybkości, ponieważ każda z tych zdolności jest ściśle związana z kontrolą nerwowo-mięśniową czyli koordynacją układu nerwowego.


Gratulacje dla Zawodników, całego Sztabu Szkoleniowego, Rodziców.


Nie wiesz jak sobie poradzić na początku swojej drogi z treningiem siłowym i funkcjonalnym? Napisz do mnie, razem odniesiemy sukces!

Owocnego treningu! https://buycoffee.to/trenerbartosz - jeśli chcesz, postaw mi kawę, pobudzi mnie ona do dalszego działania ;)


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page