top of page
  • Zdjęcie autoraBartosz

Srebrny Medalista Mistrzostw Polski OCR w kat. 25 - 29 lat

Mistrzostwa Polski i sukcesy jakie odniosłem na nich, to podsumowanie mojej ciężkiej pracy włożonej w pasję.

Pracowałem na ten sukces mniej więcej 4 lata, odkąd to grupka zrzeszonych w Naszym klubie osób, oficjalnie zaczęła startować jako Dynamic Strong Klub Sportowy. Czy było łatwo? Nie! Czy warto? Zdecydowanie tak!

Sukces nie należy tylko do mnie, ale tak że do moich trenerów - Jakub "Gładki" Zawistowski i Dariusz Stokowski. Raczej jako podopieczny jestem zdyscyplinowany, sumienny i pracowity. Nasza współpraca to szczerość i długofalowy rozwój. I jak widać, przynosi to efekty. Cieszy mnie to zwycięstwo podwójnie, gdyż nie mam żadnego zaplecza ludzi. Na wszystko zapracowałem SAM. Stworzenie bazy przeszkód, zawiesi, przystosowanie do tej dyscypliny budynku klubu jak i podwórka, to wszystko moja i Karoliny Koszeli praca, czas i pieniądze. Buduje to, ze wspierają mnie prywatne osoby, które widząc rozwój, małe sukcesy i chyba mnie jako pozytywną osobę, postanowiły mi pomóc. Jestem Wam za to bardzo wdzięczny.


OCR z ang. Obstacle Course Racing czyli Biegi z Przeszkodami to młoda dyscyplina. Nie ma tu wielkich pieniędzy czy sponsoringu. Największą nagrodą pozostaje wieczna Chwała i Sława. OCeeRy to pasja i styl życia. Jeździmy często po 300 km w jedną stronę, by "potaplać się w błocie " i pokonać parę ścianek oraz technicznych przeszkód, płacąc przy tym duże wpisowe i narażając się na poważne kontuzje. Czy warto? Zdecydowanie TAK Czy doczekamy się w mieście żużla i piłki nożnej wsparcia innych dyscyplin? Mam nadzieję że TAK! Często to właśnie brak funduszy jest największą PRZESZKODĄ w sporcie I żebym nie został posądzony o egoizm, nie chodzi mi tylko o moją dyscyplinę. Ona ma jeszcze czas się rozwinąć.


Przede mną jeszcze start w tym roku na ostatniej Runmageddonowej imprezie, czyli na Finale Ligi Runmageddonu w Jakuszycach. 3majcie kciuki!


Mistrzostwa Polski OCR 2 x srebrny - na dystansie 3 i 12 km w kat. 25 - 29

Nie wiesz jak sobie poradzić na początku swojej drogi z treningiem siłowym i funkcjonalnym? Napisz do mnie, razem odniesiemy sukces!


Owocnego treningu!


https://buycoffee.to/trenerbartosz - jeśli chcesz, postaw mi kawę, pobudzi mnie ona do dalszego działania ;)

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page